Wyroby Piekarskie

W naszej ofercie można znaleźć ponad 40 rodzajów chlebów i bułek, które wypiekamy na naturalnym zakwasie dzięki czemu zachowują swój niepowtarzalny aromat.

Oferujemy szeroki asortyment bułek tradycyjnych produkowanych z mąki pszennej oraz nietypowych do produkcji których używamy różnych rodzajów mąk (pszennej, żytniej, orkiszowej, kukurydzianej, graham). Posiadamy bułki z ziarnami słonecznika, pestkami dyni, otrębami, sezamem, makiem oraz z serem żółtym.

W naszej piekarni znajdą Państwo chleby mieszane, które otrzymywane są z wypieku ciasta z mąki pszennej i żytniej, chleby żytnie oraz chleby na wagę. Wierzymy, że natury nie trzeba poprawiać i nie stosujemy żadnych polepszaczy smaku ani konserwantów.

Wyroby Cukiernicze

W naszej cukierni Mistrzowie Cukiernictwa opierają swoją pracę przede wszystkim na składnikach najwyższe jakości, dzięki czemu nasze słodkie wyroby cieszą ogromną popularnością wśród wszystkich łakomczuchów. Wyroby cukiernicze dostępne są we wszystkich punktach sprzedaży, a niektórych z nich można spróbować też na miejscu w Bistro Piekarnia. Naszą specjalnością są wyszukane torty na zamówienie oraz mini-deserki.